MENÜ

Uygulamalar

Lezzet


 

MUSLUKTAKI SU

 

HALKA AÇIK YERLERDE SU NASIL IŞLENIR?

 

Mülkler, barlar, restoranlar farklı teknik çözümler kullanmaktadır: Tezgâhta veya tezgâh altı tezgahlı sistemler;
Ancak arıtma işleminin nasıl gerçekleştiğini daha iyi anlamak için, yetkili bir kaynaktan tekrar başlayalım: Kamu AIAQ kurumlarında içme suyu arıtma tesisleri için doğru hijyen uygulamalarının el kitabı.

 

Arıtma sistemi içerisinde gerçekleşen süreçleri göstermektedir:

  • filtrasyon,
  • ultraviyole lamba tedavisi,
  • yakma
  • Soğutma.

 

Arıtma işlemi, suyun bir sonraki aşamaya gönderilmesi için bir veya daha fazla filtre sisteminden geçirilmesi ile başlar.


Su, filtrasyon ve soğutma sistemi ile uygun şekilde arıtılmıştır. Genel olarak içme suyunun organoleptik kalitesine etki eden, tadı ve lezzetini artıran karbon blok filtreler kullanılır.

 

UV dezenfeksiyon sistemi veya ultrafiltrasyon sistemi musluklardan çıkan suyun bakteri yükünü azaltır. ultraviyole ışını lambası, mikrobiyolojik açıdan aynı şekilde dezenfekte edilmesi için ultraviyole ışını lambasını barındıran bölümün içindeki suyun temassız geçişinden oluşur, frigogasatore sürekli taze, pürüzsüz veya kabarcıklı. Karbonlaştırma için, E290 olarak adlandırılan gıda sınıfı karbon dioksit kullanılır,

 

Kalite Politikamız

Kaliteli ve güvenilir hizmet esasımızdır. Kalite politikamız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kesintisiz olarak verebilmek ve izlenebilir büyümeyi elde etmektir.
© 2024, MCM Su Arıtma ve Soğutma Teknolojileri Üretim Pazarlama. Her Hakkı Saklıdır.