MENÜ

Uygulamalar

Sağlık


 

ARITILMIŞ SU IÇENLER IÇIN GARANTILER

 

Arıtılmış Su ve Refah

 

Her şeyden önce şeffaflık. Mülklerin, kullanılan sürahilere, sürahilere veya şişelere "arıtılmış içme suyu veya arıtılmış ve karbonatlı içme suyu" kelimeleri eklenmesi gerekir, böylece tüketiciye, ambalajdan bağımsız olarak arıtılmış su tükettiği açıkça bildirilir.

 

Daha sonra kontroller, çok katı olan kontrol edilmiş bir kaynak üzerinde gerçekleştirildi. Kanunen, sistemin bakımının, gıda sektöründeki her şirketin sahip olması gereken HACCP el kitabında (Tehlike Analizi Kontrol Kritik Noktası) öngördüğü müdahalelere göre düzenli olarak yapılması önemlidir.

 

Her bar, restoran, bar, talep üzerine kontrol otoritelerine bulundurması, güncellemesi ve sunması gereken hijyen uygulamaları için kendi kendini kontrol etme planına sahiptir. Bu belge, içme suyunun arıtma tesisinin yönetimini de içeren, uygulanan yemeğin emniyetini ve hijyenini koruma prosedürlerini açıklar.

 

Kalite Politikamız

Kaliteli ve güvenilir hizmet esasımızdır. Kalite politikamız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kesintisiz olarak verebilmek ve izlenebilir büyümeyi elde etmektir.
© 2024, MCM Su Arıtma ve Soğutma Teknolojileri Üretim Pazarlama. Her Hakkı Saklıdır.