MENÜ

Kurumsal

Hakkımızda


 

MCM Su Arıtma ve Soğutma Teknolojileri Üretim Pazarlama; 

 

Yalçın ÇOŞKUN ve kardeşleri tarafından 2007 yılında İzmir’de kurulmuştur. Doğal taş sektöründe aracı kurum olarak ticaretine başlayan firma 2009 yılında 36 ülkeye blok mermer ve ebatlı malzeme ihracatını yapma başarısını göstermiştir. 

Bu alandaki başarısını ispatlayan firmamız bünyesinde 2010 yılında Sivas’ta CAGLA AQUA SU ARITMA SİSTEMLERİ firmasını kurarak Sivas ili merkez olmak üzere İzmir’de şubesi, Yozgat Su Arıtma, Tokat Su Arıtma, Malatya Su Arıtma, Erzurum Su Arıtma, Erzincan Su Arıtma, Kayseri Su Arıtma ve Avusturya'da ise temsilcilikleri bulunmaktadır. 

 

Evsel ve Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri konusunda öncü bir kuruluş olan firmamız 2012 yılında ise dasaqua markasıyla iç piyasada kendi su arıtma cihazlarının satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

 

Uluslararası temsilcilikleri ve teknik servis ağı ile bu sektörde emin adımlarla ilerlemekte olan DAS AQUA su arıtma sektöründe yenilikçi, kaliteli ürün, kaliteli teknik hizmet ve kolay yedek parça temini ile aranılan bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, her türlü su arıtması için bünyesinde bulundurduğu Çevre ve Kimya Mühendisleri ile uygun ve pratik çözümler sunmaktadır.


 

Yalçın ÇOŞKUN

Genel Müdür

Kalite Politikamız

Kaliteli ve güvenilir hizmet esasımızdır. Kalite politikamız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kesintisiz olarak verebilmek ve izlenebilir büyümeyi elde etmektir.
© 2024, MCM Su Arıtma ve Soğutma Teknolojileri Üretim Pazarlama. Her Hakkı Saklıdır.